Фляги

Велофляга один з тих аксесуарів, який потрібно придбати відразу після покупки велосипеда. На велопрогулках або тренуваннях необхідно пити пару ковтків кожні 15-20 хвилин до того, як настане спрага або сухість у роті. Це збереже Ваші колінні суглоби здоровими. А коліна для велосипедиста - це найважливіше!

Пляшка для велосипеда вставляється в спеціальний фляготримач, який в свою чергу кріпиться на двох болтах в Бонк велосипедної рами. Фляга і фляготримач дозволять пити воду на ходу, не зупиняючись при цьому. На флязі є спеціальний клапан, який не дозволяє вихлюпуватися рідини на ходу. У деяких моделях є кришка для захисту клапана від пилу. Велофляги виготовляються з нетоксичного матеріалу, що дозволяє використовувати їх багато разів, на відміну від звичайних пластикових пляшок.

Фляги розрізняють по:

  • Обсягом: малі велофляги об'ємом 500-700 мл підходять для повсякденних велопокатушек; великі до 1000 мл використовуються веломандрівник.
  • Матеріалу: фляги з харчового пластика більш легкі і дешеві; в алюмінієвих повністю відсутній неприємний запах.
  • Способом кріплення: під флягодержателя; магнітні.

Велофляги виготовляються в різних кольорах, зі всілякими малюнками, а також в різному дизайні, що підкреслить індивідуальність Вашого байка!
Показано з 1 по 12 із 15 (всього 2 сторінок)