Сумки

Велосумки допоможуть розвантажити Ваш рюкзак і кишені під час поїздок і зробити їх більш комфортними і приємними. У них можна класти інструменти для ремонту, вітровку на випадок поганої погоди і навіть їжу для перекусу. А для веломандрівник знадобитися цілий набір сумок для туризму в стилі байкпакінг. Такі сумки розподіляють вагу від Вашого спорядження рівномірно по всьому велосипеду.

Велосумки розрізняють за способом їх кріплення на велосипеді:

  • Сумка на кермо може встановлюватися як на звичайний MTB кермо, так і на дорожній кермо (баран) за допомогою ременів, які фіксують сумку, не даючи їй бовтатися під час поворотів керма.
  • Сумка на раму або під раму зазвичай мають трикутну форму і розташовується між трубами рами велосипеда.
  • Сумка для телефону дуже корисна, тому що вона надає вільний доступ до Вашого смартфону, дозволяючи використовувати навігатор під час поїздок. Зазвичай кріпиться на раму або на винос керма.
  • Підсідельна сумка кріпиться на підсідельний штир і напрямні дуги сідла. У неї зручно класти інструменти і запасну камеру.
  • Сумка на багажник або велоштани мають великий обсяг і призначені для велопутешествій.
  • Годівниця на кермо кріпиться ременями на кермо і винос. У неї зручно класти ласощі або флягу з водою.

При виборі велосумки варто визначитися з необхідним обсягом. Переконатися в сумісності кріплень і габаритах сумки, щоб нічого не перешкоджало її установці. Визначитися з необхідним ступенем вологозахисту. Також великим плюсом буде наявність різних додаткових кишень на Велосумки. З усіма цими питаннями Вам допоможе розібратися наш консультант.Показано з 1 по 12 із 51 (всього 5 сторінок)